REZERVOVANÉ-PRE TÝCH NAJRÝCHLEJŠÍCH - prémiový pozemok vo Villa Resort

  • Predna_strana.jpg
  • Predny_roh.jpg
  • Zadna_strana.jpg
  • Lavy_bok.jpg
  • Pravy_bok.jpg
  • Koniec_galerie.jpg

exkluzívne

219.990,- €

vrátane provízie, možnosť HÚ

Zobraziť fotogalériu (6 fotografií)

REZERVOVANÉ - Babony The Real Estate ponúka na predaj nadštandardný a exkluzívny pozemok v upokojenej časti vilovej štvrte 5 Element - Chorvátsky Grob. Pozemok ideálneho tvaru a výmery sa nachádza v priamom dotyku s chránenou krajinnou oblasťou Šúrsky prales a golfového ihriska s jazdeckým areálom Elán. Jeho susedstvo tvorí vilová zástavba prvotrienych nehnuteľností. Villa Resort má vynikajúcu polohu v rámci obce voči občianskej vybavenosti, prírode aj výjazdu na hlavný ťah jedným či druhým smerom. Vďaka umiestneniu na konci slepej ulice ponúka úžasnú intimitu a priestor na pokojné súkromné bývanie. Je ideálnym kandidátom pre výstavbu nadštandardného dvojgeneračného domu či prémiovej vily.

Na vyžiadanie je možné poslať list vlastníctva, virtuálnu obhliadku pozemku aj kompletnú fotodokumentáciu. Požiadavky posielajte na marek(bodka)cvengros(zavináč)babonytre(bodka)sk alebo mi zavolajte.

Pozemok Jazdecká
- zložený z 2-och parciel, rovinatý, obdĺžnikového tvaru (25mx40m), jeho celková výmera je 1050m2
- pozemok je rovinatý a miestami mierne zarastený, jeho optimálna zastavanosť je 235m2 (cca 28%) a orientácia JV

- má k dispozícii všetky inžinierske siete: obecný vodovod, kanalizácia, elektrika, plyn aj opitcký internet - všetko na hranici alebo priamo na pozemku

Na vyžiadanie je možné zaslať UPI vydané pre dané parcely či doplniť ďalšie informácie o ponuke. Požiadavky posielajte na marek(bodka)cvengros(zavináč)babonytre(bodka)sk alebo mi zavolajte.

Medzi hlavné benefity pozemku radíme:
+ ideálne umiestnenie v rámci obce
+ vynikajúca poloha v pohľadu slepej ulice - úplný koniec
+ svetlá orientácia pozemku JV
+ priestor, rozmery a tvar (25m x 40m)
+ extrémne nízka frekventovanosť ulice, intimita a súkromie
+ akraktivita vilovej štvrte
+ vynikajúca dopravná dostupnosť
+ možnosti športu a rekreácie

Obhliadky vykonávame vždy len jeden deň v týždni. V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo mailom.

LOKALITA
Ojedinelý projekt nového štýlu rodinného bývania 5. element - VILLA RESORT je prispôsobený potrebám a očakávaniam rozhľadeného človeka, ktorý aj v dnešnej dobe hľadá symbiózu medzi uponáhľaným pracovným životom v meste a pokojným súkromným životom v lone čistej nedotknutej prírody v blízkosti Bratislavy. Celý areál je prirodzeným spôsobom uzatvorený prírodnými porastmi a golfovým ihriskom. Bezprostredné okolie oplýva prekrásnymi prírodnými zákutiami a scenériami, ktorých súčasťou sú jazerá, cyklotrasy a bežecké trasy, možnosť jazdenia na koňoch a ďalšie príležitosti na aktívne a príjemné využitie voľného času. Z pozemku je krásny výhľad na pohorie Malých Karpát.

Chorvátsky Grob je obec v okrese Senec a leží len 1 km severovýchodne od mestskej časti Bratislava - Vajnory. Obec má dobrú občianskú vybavenosť. Len 350m od pozemkov sa nachádza Supermarket COOP Jednota, cukráreň či záhradkárske potreby. Materská škôlka a základná škola ležia vo vzialenosti 1km. Dobudovanie mestského okruhu D4 a privádzača Triblavina postupne odľahčuje miestne komunikácie a výrazne zlepšuje dostupnosť Bratislavy. Po jej dobudovaní nezaberie cesta do centra Bratislavy viac ako 15 minút, čo je vynikajúci výsledok pre mestský satelit.

Cena pozemku je 219 990€ pričom zahŕňa všetky poplatky a servis spojený s prevodom. Proces predaja a kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iný náležitostí zabezpečuje Babony The Real Estate.

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

vrátane provízie

235

1050 m²

osobné

rezervované

áno

verejný vodovod

230/400V

áno

áno

optika

áno

juhovýchodná

rovina

betónová cesta

0919345353

poslať správu

Slovensko

Senec

Chorvátsky Grob

Jazdecká

 

osobné

Pozemky - bývanie

predaj

logo


+421 903 737321
office@babonytre.sk
www.babonytre.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Bc. Marek Cvengroš

Bc. Marek Cvengroš

realitný maklér/ partner

hovorím po slovenskyI speak english

Telefón: 0919345353
E-mail: marek.cvengros@babonytre.sk
Polmilionový obchod potrebuje:

- prvotriednu komunikáciu

- vysokú dávku
...

všetky realitné ponuky makléra

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque ut tellus ex. Nunc non porta dolor, sed aliquam urna. Proin et lobortis ex. Etiam finibus imperdiet ligula, vitae dignissim metus ultricies vel. Duis non eros in magna eleifend finibus ac a sem. Aliquam pellentesque diam nulla, quis consectetur metus finibus eu. Sed facilisis finibus turpis. Donec mollis pulvinar ipsum vel sagittis. Nam faucibus justo et eros lacinia consectetur. Pellentesque eget condimentum erat. Sed vel sem vitae erat placerat molestie et quis nisl. Sed feugiat, ante vel aliquam ultricies, dolor libero fringilla velit, lacinia lobortis dolor enim vitae arcu. Sed vehicula tincidunt ante vitae facilisis. Fusce viverra vehicula tortor gravida cursus.

Dalibor Farenzena

Phasellus dapibus facilisis mi et fringilla. Suspendisse vel hendrerit eros, eget pharetra velit. Integer ut tempus tellus, a suscipit justo. Mauris ac dui at magna sagittis ultricies vel vel augue. Pellentesque placerat vel lorem a auctor. Ut lacinia massa est, et imperdiet leo auctor ac. Mauris consequat semper tellus a ullamcorper.

JUDr. Dean Babony

Všetky referencie


Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska