Rezervované - Veľkometrážny 3i byt s terasou na Nivách

 • Obyvacia_cast_I.jpg
 • Obyvacia_cast_II.jpg
 • Kuchyna_II.jpg
 • Kuchyna_I.jpg
 • Spalna_I.jpg
 • Spalna_II.jpg
 • Spalna_III.jpg
 • Izba_I.jpg
 • Izba_II.jpg
 • Kupelna_I.jpg
 • Kupelna_II.jpg
 • Balkon.jpg
 • Balkon_II.JPG
 • Chodba_I.jpg
 • Chodba_II.jpg
 • Terasa_I.JPG
 • Terasa_II.JPG
 • Terasa_III.JPG
 • WEB - predposledna fotka.png
 • WEB - posledna fotka.jpg

exkluzívne

299.900,- €

vrátane provízie, možnosť HÚ

Zobraziť fotogalériu (20 fotografií)

! Nehnuteľnosť je rezevovaná. V prípade záujmu o moje služby ma môžete kontaktovať na hore uvedenom tel. čísle alebo mailom na marek(bodka)cvengros(zavináč)babonytre.sk !

Babony The Real Estate ponúka na predaj veľkometrážny 3-izbový byt v nadstavbe. Nachádza sa v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Bratislavy pre bývanie aj investiciu - Ružinov, časť Nivy - 500 Bytov, necelých 800 metrov od budúcej autobusovej stanice. Nehnuteľnosť je vyhotovená ako podkrovný byt s priestrannou terasou na streche. Disponuje rozlohou 103m2, balkónom o výmere 3m2 a terasou o výmere 21m2 pričom sa nachádza na 3. poschodí z troch bez výťahu.

Pokiaľ sa vám nehnuteľnosť zapáčila, môžete ju bližšie preskúmať pomocou virtuálnej obhliadky z pohodlia vášho domova či absolvovať živú videoobhliadku (napr. cez WhatsApp, Zoom, FaceTime, Skype a iné platformy). Požiadavku pre odoslanie virtuálnej obhliadky posielajte na marek(bodka)cvengros(zavináč)babonytre(bodka)sk.

BYTOVÝ DOM
Nachádza sa v najstaršej sídliskovej časti Bratislavy - 500 Bytov. Bytový dom z 60. rokov prešiel dobudovaním nadstavby v roku 2003. Vstup do domu vedie zo Svätoplukovej
aj Kulíškovej ulice. Vnútorné priestory sú udržiavané a čisté.

Samotná lokalita je známa výbornou občianskou vybavenosťou v pešej vzdialenosti. Do piatich minút máte k dispozícii obchody, reštaurácie, služby, detské aj športové ihriská, školy (základné aj stredné) či škôlky ako aj spoje MHD na všetky smery. Vzhľadom na blízkosť centra či autobusovej stanice je atraktívnou voľbou pre dlhodobý aj krátkodobý prenájom.

BYT
Za bezpečnostnými dverami sa nachádza vstupná chodba. Po jej ľavej strane je umiestnená priestranná spálňa, po pravej strane svetlá kúpeľňa so sprchovým kútom, rohovou vaňou aj toaletou. Hneď vedľa kúpeľne je realizovaná ďalšia samostatná toaleta. Oproti nej sa nachádza trojdielny chodbový rolldor. Chodba vedie do hlavnej časti s balkónom, ktorá je rozlohovo najväčšia a delí sa na obývaciu a kuchynsko-jedálenskú časť. V obývacej časti sa nachádza štandardné vybavenie v podobe sedačiet, stolíkov a TV. Cez obývaciu časť je možné prejsť do ďalšej izby alebo schodiskom na strešnú terasu. Samotnú kuchynskú časť tvorí linka a jedálenský stôl. Za ňou sa nachádza technická miestnosť s práčkou a plynovým kotlom. V celom byte je plávajúca podlaha v kombinácii s dlažbou. Je vykurovaný plynovým kotlom (umiestnený v technickej miestnosti) cez radiatory, teplotu je možné regulovať podľa potreby termostatom.

Hlavnými benefitmi bytu sú priestranná a vzdušná centrálna časť, veľké izby, svetlá kúpeľňa a samozrejme krásna terasa orientovaná na zeleň. Terasa je vhodná pre grilovačku s priateľmi či pohodlné slnenie sa počas horúcich letných dní.

Spálňa, izba aj obývacia časť sú orientované na Svätoplukovu ulicu (západ), zatiaľ čo kuchynská časť, kupeľňa a terasa sú orientované na východ. Balkón zo stredovej časti je orientovaný severne do ulice Kulíškova.

Byt je zariadený základným nábytkom pre účely dlhodobého prenájmu, ktorý môže v prípade záujmu ostať.

Obhliadky nehnuteľnosti vykonávame vždy len jeden deň v týždni. V prípade záujmu ma kontaktujte telefonicky alebo mailom.

Máte záujem o ďalšie informácie, pôdorys či viac fotiek? Požiadavku pošlite na marek(bodka)cvengros(zavináč)babonytre(bodka)sk

PARKOVANIE
K bytu neprislúcha parkovacie státie avšak v okolitých uliciach je možné zaparkovať aj vo večerných hodinách bez väčších komplikácií.

Cena nehnuteľnosti je 299 900€ pričom zahŕňa všetky poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. Proces predaja a kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iný náležitostí zabezpečuje Babony The Real Estate.

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

vrátane provízie

3

3

2

130 m²

109 m²

osobné

aktívne

áno

áno

optika

vaňa a sprchovací kút

vlastné - plyn

3 m²

nie

21 m²

2 m²

nie

nie

verejné

Ytong

zariadený

áno

nie

áno

nie

nie

plastové

východná

0919345353

poslať správu

Slovensko

Bratislava - Ružinov

Bratislava - Nivy

Svätoplukova

 

osobné

3-izbový byt

predaj

logo


+421 903 737321
office@babonytre.sk
www.babonytre.sk

napíšte nám

3D virtuálna prehliadka FeelEstate


Pre viac informácií kontaktujte

Bc. Marek Cvengroš

Bc. Marek Cvengroš

realitný maklér/ partner

hovorím po slovenskyI speak english

Telefón: 0919345353
E-mail: marek.cvengros@babonytre.sk
Polmilionový obchod potrebuje:

- prvotriednu komunikáciu

- vysokú dávku
...

všetky realitné ponuky makléra


Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska