Rodinný dom na Kolibe s garážou - bezkon. obhliadka z pohodlia domu

 • IMG_2365-HDR.jpg
 • IMG_2419-HDR.jpg
 • IMG_2346-HDR.jpg
 • IMG_2362-HDR.jpg
 • IMG_2424-HDR.jpg
 • IMG_2418.jpg
 • IMG_2384-HDR.jpg
 • IMG_2389-HDR.jpg
 • IMG_2393-HDR.jpg
 • IMG_2399-HDR.jpg
 • IMG_2339-HDR.jpg
 • IMG_2345-HDR.jpg
 • IMG_2338-HDR.jpg
 • Rodinný dom na Kolibe s garážou - bezkon. obhliadka z pohodlia domu
 • Rodinný dom na Kolibe s garážou - bezkon. obhliadka z pohodlia domu
 • Rodinný dom na Kolibe s garážou - bezkon. obhliadka z pohodlia domu
 • Rodinný dom na Kolibe s garážou - bezkon. obhliadka z pohodlia domu
 • Rodinný dom na Kolibe s garážou - bezkon. obhliadka z pohodlia domu

exkluzívne

449.000,- €

vrátane provízie

Zobraziť fotogalériu (18 fotografií)

Na predaj ponúkame štvorizbový rodinný dom v uzavretej súkromnej ulici na Kolibe v projekte Mestské vily Koliba. V rámci komfortného bývania vjazd a ulica slúži výhradne len pre obyvateľov šiestich rodinných domov, pričom vjazd je možné uzatvoriť. V rámci nadštandardu nechýbajú vyhradené parkovacie státia pre hostí, ako aj vyhrievaný výjazd celou ulicou. K domu na prízemí prislúcha veľká dvojgaráž o veľkosti 36m2, ktorá je spojená s technickou miestnosťou. Samozrejme parkovať je možné aj pred garážou, pričom vjazd je stále prekrytý. Na prízemí rodinneho domu sa nachádza okrem garáže a technickej miestnosti ešte menšia miestnosť s prístupom od garažovbej brány a vchod do domu.

Na prvom podlaží náročný klient ocení terasu o rozlohe 23m2, z ktorej je z časti výhľad na Bratislavu. Schodami priamo na terase je zabezpečený vstup na záhradu / na pozemok prísluchajúci k domu. Pohodlie podčiarkuje veľká obývacia mestnosť s priestorom na jedálenský stôl a spojenou kuchyňou. Ku kuchyni patrí malá miestnosť na uskladnenie potravín. V rámci zachovania dennej a nočnej časti domu ako aj verejnej a súkromnej zóny, na prvom podlaží nájdete toaletu pre hostí.

Súčasťou vybavenia rodinného domu je podlahové vykurovanie regulované vlastným kotlom, systém inteligentnej elektroinštalácie, kamerový systém pri vstupe, napojený na videotelefóny v dome, vyhrievaný vjazd / výjazd, čítačky odtlačkov prstov pri vstupe do domu. Dom je na novo vymalovaný. Okná majú izolačné dvojsklá.


Rodinné domy na ulici Bellova nie sú takmer závislé od bežných zdrojov energie. Každá obytná jednotka funguje samostatne – prostredníctvom tepelných čerpadiel. Má dva hĺbkové vrty, ktoré slúžia na ohrev vody ako aj zabezpečujú podlahové vykurovanie. V prípade extrémne nízkych teplôt možno vyhrievať aj elektrinou.
 V dome je inteligentný systém, ktorý ovláda osvetlenie, vstup na pozemok a vstup do domu. Elektronický systém je možné využiť na ovládanie klimatizačných jednotiek, slnečnej ochrany a iných elektrických zariadení. V dome je predpríprava na elektricky zatahovacie záclony a vonkajšie žalúzie.

K dispozícii máme 3D virtuálny pôdorys (možnosť zaslať na mail a uskutočniť obhliadku z pohodlia domova), poskytujeme možnosť video obhliadky, fyzická obhliadka bytu sa uskutočňuje výhradne iba s maklérom (bez majiteľov za najvyšších bezpečnostných kritérií), pred fyzickou obhliadkou nehnuteľnosti zabezpečujeme vydezinfikovanie všetkých častí bytu či domu, všetky zmluvy uzatvárame bezkontaktne tak, aby sme minimalizovali osobné stretnutia na nulu.

Celý proces kúpy nehnuteľnosti zastrešuje naša kancelária vrátane zabezpečenia financovania nehnuteľnosti, zrýchlených prevodov, overenie podpisov u notárov, zabezpečenie termínov u znalcov, ako aj dodatočné procesy čo znamená, že zodpovednosť za vašu bezstarostnosť znášame my.

Cena za nehnuteľnosť je vždy konečná! Zahŕňa všetky poplatky za servis ako prípravu zmlúv, poplatky na katastri, poplatky u notárov za overenie podpisov, fotenie nehnuteľnosti, vytvorenie virtuálneho 3D pôdorysu, homestaging či vytvorenie vizualizácie na Vašu nehnuteľnosť. Zabezpečujeme rovnako aj rekonštrukciu či úpravu nehnuteľnosti v zmysle zverejnenej vizualizácie a nacenenie týchto prác v zmysle vizualizácie. V prípade potreby, vyriešime za vás všetky procesy potrebne na to, aby bol klientovi poskytnutý úver na kúpu nehnuteľností. Stačí si len vybrať z našej ponuky. O ostatné sa postaráme my.

Team Babony TRE

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

vrátane provízie

2

4

192 m²

215 m²

192 m²

180 m²

osobné

aktívne

áno - separovaný

verejný vodovod

230/400V

áno

optika

vaňa a sprchovací kút

vlastné

23 m²

áno

áno - 2 autá

vnútorné

áno

nezariadený

áno

pôvodná

áno

áno

hliníkové

asfaltová cesta

+421 903 737321

poslať správu

Slovensko

Bratislava - Nové Mesto

Bratislava - Koliba

Bellova

 

osobné

Rodinný dom - novostavba

predaj

logo


+421 903 737321
office@babonytre.sk
www.babonytre.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

JUDr. Dean Babony

JUDr. Dean Babony

CEO

hovorím po slovenskyI speak english

Telefón: +421 903 737321
E-mail: dean@babony.sk

všetky realitné ponuky makléra


Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska