Slnečný byt v centre Bratislavy

  • Slnečný byt v centre Bratislavy
  • Slnečný byt v centre Bratislavy
  • Slnečný byt v centre Bratislavy
  • Slnečný byt v centre Bratislavy
  • Slnečný byt v centre Bratislavy
  • Slnečný byt v centre Bratislavy
  • Slnečný byt v centre Bratislavy

exkluzívne

299.000,- €

vrátane provízie

Zobraziť fotogalériu (7 fotografií)

Projekt KOZIA 7 sa nachádza na rovnomennej ulici Kozia v centre Starého mesta Bratislavy. Len pár metrov pešo vás delí od najväčších historických pamiatok mesta, ako sú Michalská brána, Dóm sv. Martina, Bratislavský hrad, Slovenské národné divadlo či Slavín. Byt sa predáva ako holopriestor bez kuchyne v "šandarde", čo znamená: odlahové kúrenie - teplovodné s priestorovým termostatom, výmenníková stanica DANFOS je súčasťou bytu, spoločná plynová kotolňa, drevené trojvrstvové parkety v izbách a halách
interiérové dvere zn. SAPELI s drevenými zárubňami, vchodové dvere do bytu typ ADLO (protipožiarne), kúpeľňa a WC obložená keramickým obkladom, umývadlo a vaňa zn. LAUFEN, pákové batérie zn. GROHE, WC GEBERIT – KOMBI FIX + záchodová doska s antibakteriálnou úpravou, sprchový kút so sprchovacou vaničkou zn. LAUFEN, spínače a zásuvky zn. TANGO - biele, klimatizačné zariadenie DAIKIN, vonkajšie hliníkové žalúzie okien s elektrickým ovládaním, spínače a zásuvky zn. TANGO - biele.

Pohodlne kamkoľvek
Dopravné napojenie z projektu KOZIA 7 na verejnú dopravu je bezproblémové. V blízkosti sa nachádza most SNP spájajúci Staré Mesto s Petržalkou a bratislavský obchvat s napojením na diaľnicu smer Žilina, Brno, Viedeň.

Ide sa von
Okrem toho, že kúsok od bytového domu sa nachádzajú potraviny, lekáreň, pošta, základná aj materská škôlka, lokalita ponúka rôzne formy kultúrneho a voľnočasového vyžitia. Blízke kaviarničky a reštaurácie lákajú návštevníkov svojimi špecialitami počas celého roka. Príjemným miesto pre prechádzky a relax je nábrežie Dunaja, uličky Starého mesta či rozkvitnuté Prezidentské záhrady. Ak zatúžite po nákupoch, máte na výber hneď niekoľko exkluzívnych nákupných centier - Aupark, Eurovea či Central, ktoré sa nachádzajú kúsok od vás. Originálne kúsky od slovenských aj zahraničných návrhárov nájdete v uličkách Ventúrska a Laurinská.

K bytu je možné dokúpiť aj parkovacie státie v garáži, cena jedného státia je 24.000,- Eur s DPH - z ceny garaže ( aj bytu) je možné odpočítať DPH.

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

vrátane provízie

3

6

3

83 m²

77.5 m²

firemné

holopriestor

aktívne

áno

wifi

vaňa a sprchovací kút

spoločné – vlastná kotolňa

5.96 m²

4.05 m²

áno - 2 autá

áno

vlastné vyhradené

nezariadený

áno

áno

áno

0904580726

poslať správu

Slovensko

Bratislava - Staré Mesto

Bratislava - Historické jadro

Kozia

 

firemné

3-izbový byt - novostavba

predaj

logo


+421 903 737321
office@babonytre.sk
www.babonytre.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Bc. Mikuláš Jakab

Bc. Mikuláš Jakab

realitný maklér/ partner

I speak english

Telefón: 0904580726
E-mail: mikulas.jakab@babonytre.sk

všetky realitné ponuky makléra


Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska