Bezkontaktná obhliadka nadštandardného 5i bytu v rezidencii diplomatov

 • Centralna_cast_III.jpg
 • Centralna_cast_II.jpg
 • Centralna_cast_I.jpg
 • Izba.jpg
 • Satnik.jpg
 • Kupelna_I.jpg
 • Kupelna_II.jpg
 • Terasa_II.jpg
 • Terasa_I.jpg
 • Terasa_III.jpg
 • Vyhlad.jpg
 • Podorys.png

exkluzívne

2.880,- €/mes.

+Energie

Zobraziť fotogalériu (12 fotografií)

Babony The Real Estate ponúka na prenájom nadštandardný 5-izbový byt s priestrannou terasou v exkluzívnom projekte, ktorý je národnou kultúrnou pamiatkou. Budovy z rokov 1901 a 1919 obývajú prevažne diplomati európskych krajín a honorárni konzuli. Vzhľadom na aktuálnu situáciu je možné absolvovať bezkontaktnú obhliadku v podobe videoobhliadky (napr. cez WhatsApp) alebo virtuálnej 3D obhliadky.

Byt je vhodný pre náročného klienta, ktorý očakáva prvotriednu kvalitu spracovania a prémiové materiály. Veľkorysý interiér (160m2) podkrovného bytu a priestranná terasa (28m2) s výhľadom na Slavín či ''bratislavský DownTown'' oslovia snáď každého. Vzdušný interiér presvetlujú prvotriedne hliníkové okná SCHÜCO, ktoré v kombinácii s juhozápadnou orientáciou dodávajú bytu krásny svetlý nádych. O ideálne podmienky sa stará klimatizácia vo všetkým miestnostiach ako aj podlahové kúrenie pod mramorovou dlažbou v centrálnej časti či drevenou podlahou v izbách.

Dominantou celého bytu je priestranná obývacia miestnosť plynulo prepojená s kuchynskou časťou. Špičková kuchynská zostava značky Miele v matnej bielej farbe je doplnená ostrovčekom. Obývaciu časť od terasy oddelujú veľkoformátové okná, ktoré prepájajú interiér s exteriérom.

Byt má štyri identicky veľké samostané izby, pričom súčasťou jednej z nich je aj pochôdzny šatník. Všetky sú presvetlené strešnými oknami so zatieňovacím systémom ako aj širokoformátovými oknami so žalúziami. Izby na jednej aj druhej strane oddeľujú dve mramorom obkladané kúpeľne - jedna so sprchovým kútom, druhá s vaňou aj sprchovým kútom. Obe kúpeľne sú zároveň vybavená toaletou.

Ďalšiu časť bytu tvorí vstupná časť doplnená rolldormi ako aj ďalšou, hosťovskou toaletou. No a v neposlednom rade netreba opomenúť priestrannú štvorcovú terasu s umelým trávnikom a krásnymi výhľadmi, ktorá poskytne v letných mesiacoch prietor na komfortné posedenie či slnenie.

Osobné obhliadky sa vykonávajú výhradne iba s maklérom bez prítomnosti ďalších osôb.

Projekt ponúka život v maximálnom pohodlí, pričom spája históriu s možnosťami modernej doby. Rezidentom preto ponúka širokú šklálu služieb na vysokej úrovni, vrátane 24/7 recepcie, SPA a wellness zóny či telocvične. Rezidenti ďalej môžu využiť reštauráciu vyššej triedy, vináreň či potraviny. Kvalitu projektu stvárňuje aj socha rozkvitnutého lotusového kvetu z cararského mramoru v centrálnom parčíku, ktorej autorom je umelec Bohuš Kubinský. Samozrejmosťou je parkovacie miesto v podzemnej garáži v cene nájmu.

Uzatvorenie zmlúv zabezpečujeme bezkontaktne, nakoľko je pre nás zdravie našich klientov prioritou.

Cena: 2880€/mesačne + energie

Výmera: interiér 160m2, exteriér 28m2

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

6

6

5

188 m²

160 m²

firemné

úplne prerobený

aktívne

áno

áno

optika

vaňa a sprchovací kút

áno

28 m²

áno - 1 auto

áno

vlastné vyhradené

tehla

čiastočne

áno

áno

áno

hliníkové

juhozápadná

0919345353

poslať správu

Slovensko

Bratislava - Staré Mesto

Bratislava - Staré Mesto

Hlboká

 

firemné

5 a viac izbový byt

prenájom

logo


+421 903 737321
office@babonytre.sk
www.babonytre.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Bc. Marek Cvengroš

Bc. Marek Cvengroš

realitný maklér/ partner

hovorím po slovenskyI speak english

Telefón: 0919345353
E-mail: marek.cvengros@babonytre.sk
Polmilionový obchod potrebuje:

- prvotriednu komunikáciu

- vysokú dávku
...

všetky realitné ponuky makléra


Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska