Marketing

Kvalitná prezentácia s dosahom na správne portfólio záujemcov je kľúčom k úspešnému a optimalizovanému obchodovaniu s nehnuteľnosťami.

Uvedomujeme si, že už v prvých sekundách si ľudia vytvárajú názor o nehnuteľnosti, a preto využívame najnovšie nástroje a trendy realitného marketingu, aby sme zaujali ich pozornosť a vytvorili pozitívny dojem o atraktivite a potenciáli daného objektu.

Pripravili sme pre vás nasledujúce služby, ktoré pomáhajú zvýrazniť možnosti, ktoré nehnuteľnosť ponúka, a vytvárajú široký a podnetný obraz, ktorý stimuluje predstavivosť záujemcu:

Virtual Home Staging

Virtual Home Staging

Najrýchlejší a najjednoduchší spôsob virtuálneho predstavenia vašej nehnuteľnosti. Spolupracujeme s odborníkmi s bohatými skúsenosťami v oblasti trendov v bývaní, profesionálnymi fotografmi a grafickými dizajnérmi. Týmto spôsobom predstavujeme maximálny potenciál nehnuteľnosti prostredníctvom kvalitných denných a nočných fotografií, čo umožňuje klientom mať predstavu o objekte v rôznych ročných obdobiach.

3D Virtuálna prehliadka a 3D pôdorys

3D Virtuálna prehliadka
a 3D pôdorys

S ohľadom na časové obmedzenia našich klientov ponúkame možnosť virtuálnej prehliadky nehnuteľnosti a zobrazenie priestorovej dispozície v 3D. Tento nástroj umožňuje záujemcom preskúmať objekt z pohodlia svojho domova a neskôr sa pri osobnej prehliadke sústrediť na dôležité faktory rozhodovania.

Videoobhliadka a Dron

Spolupracujeme s profesionálnymi tvorcami videí pomocou dronov, čo nám umožňuje vytvárať kvalitné prezentácie prostredníctvom videí. Tieto videá sú obľúbené medzi zákazníkmi, najmä v atraktívnych lokalitách.

Ponukové letáky

Ponukové letáky

Naši grafici a copywriteri sa starajú o kvalitné vizuálne a textové materiály, ktoré sú následne distribuované cieľovej skupine potenciálnych záujemcov.

Reklama, sociálne siete a webová stránka

Spolupracujeme s rôznymi realitnými portálmi a komunikujeme s partnermi v oblasti nehnuteľností. Naše komunikačné kanály na sociálnych sieťach, ako sú Facebook, Instagram a YouTube, sú samozrejmosťou. V prípade potreby môžeme vytvoriť samostatnú webovú stránku pre vašu nehnuteľnosť, ktorá zahŕňa kompletné obrazové a textové materiály.

Finančné služby a právny servis

Team Babony TRE & PARTNERS má výhodu kompletného právneho a finančno-poradenského servisu vďaka našim skúsenostiam so stovkami úspešne realizovaných transakcií. Dlhodobo spolupracujeme s licencovanými odborníkmi v týchto oblastiach, aby sme vám poskytli kvalitné služby.

Sprevádzať klientov celým procesom a poskytnúť im príjemnú skúsenosť je pre nás prioritou. Pravidelne vás informujeme o jednotlivých krokoch a zabezpečujeme, aby ste sa necítili zaťažení. Vaša spätná väzba je pre nás cenná a pomáha nám neustále sa zlepšovať a zdokonaľovať.

V prípade záujmu o akúkoľvek z uvedených služieb nás neváhajte kontaktovať. Pretvoríme vaše predstavy do reality.

Pečať overeného člena Združenia realitných kancelárií pre Baboby TRE

Babony TRE & PARTNERS tvorí kolektív starostlivo vybraných odborníkov na trhu s nehnuteľnosťami. Naša hlavná sila spočíva v hlbokom vzdelaní a vedomostiach v oblasti práva, obchodu a marketingu, kombinovaných s bohatými skúsenosťami v realitnom biznise. Vzhľadom na neustále sa meniaci a rozvíjajúci trh s nehnuteľnosťami, neustále sledujeme najnovšie trendy a snažíme sa získať najaktuálnejšie poznatky prostredníctvom rôznych vzdelávacích kanálov a programov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.