O nás

Naša realitná kancelária

Realitná kancelária Babony TRE & PARTNERS tvorí jedinečnú platformu pre starostlivo vybraných odborníkov, maklérov na trhu s nehnuteľnosťami. Naša realitná kancelária s centrom v Bratislave prináša nadštandardný prístup k obchodovaniu s nehnuteľnosťami.


Každý člen nášho tímu má pevné základy vo vzdelaní a skúsenostiach v oblasti práva, obchodu a marketingu, čo nám umožňuje poskytnúť vám prvotriednu službu. Neustále sa vzdelávame a sledujeme najnovšie trendy a informácie prostredníctvom rôznych vzdelávacích programov, aby sme vám mohli priniesť najaktuálnejšie znalosti nielen v oblasti realitného trhu.


Naša úspešná história zahŕňa množstvo prestížnych projektov na Slovensku aj v zahraničí. Spolupracovali sme s renomovanými spoločnosťami, ako je Volkswagen Slovakia, ONE Fashion Outlet Voderady, Slnečnice, Mladé Čunovo, a koordinovali sme rozsiahle portfólio pozemkových transakcií po celom Slovensku. Tieto úspechy nám priniesli dlhodobé a dôveryhodné partnerstvá.


Aj keď sa naše projekty často vyznačujú komplexnosťou, naším najdôležitejším cieľom je individuálny prístup k každému klientovi. Sústredíme sa na jeho potreby a túžime prekonať jeho očakávania prostredníctvom empatie a profesionality.


Vaša spokojnosť je pre nás prioritou. Kontaktujte nás a dovoľte nám prekonať vaše očakávania.


JUDr. Dean Babony, RSc. - Generálny riaditeľ Babony TRE & PARTNERS

Naše hodnoty a vízia


Vysoko profesionálna komunikácia a prezentácia, ktorá plne využíva potenciál nášho tímu maklérov.


Neustále monitorujeme a analyzujeme trh s nehnuteľnosťami, aby sme zabezpečili optimálne obchodovanie s nehnuteľnosťami.


Sústredíme sa na vyváženie nákladov a ziskov, pričom uprednostňujeme potreby a preferencie našich klientov.


Dôkladne kontrolujeme počet aktuálne obchodovaných komodít, aby sme mali dostatočný čas a pozornosť pre každý individuálny prípad.

odbornosť

spoľahlivosť

zodpovednosť

transparentnosť

dôvera

diskrétnosť

Povedali o nás

S manželom by sme sa Vám chceli poďakovať za profesionálnu pomoc pri predaji nášho bytu. Byt sa nám dlhšiu dobu nedarilo preadať a až po oslovení Vás sa nám ho podarilo predať v pomerne rýchlom čase a nad naše očakávania. Určite sa na Vás obrátime aj v budúcnosti a odporučíme Vás známim.

Kupoval som byt. Realitný maklér Dalibor Farenzena ma previedol celým kúpnym procesom, zariadil všetko potrebné, takže mne, viac menej, ostalo len podpísať zmluvu a prebrať byt. S pánom Farenzenom som bol nadmieru spokojný.

Moja skúsenosť s realitnou kanceláriou pána Babonyho je absolútne vynikajúca. Skutočne vníma svoju prácu komplexne, vie zabezpečiť servis, ktorý je bez chýb, plynulý a v neposlednom rade dôsledný. Po právnej a odbornej stránke nemám čo vytknúť, zmluvy a celá dokumentácia bola nachystaná včas, zaslaná vždy obom stranám, veci dotiahnuté až do konca. Pán Babony vníma svojich klientov aj z pohľadu ľudského, vie sa naladiť na potreby klienta, prispôsobiť tomu aj spôsob komunikácie. Predaj našej nehnuteľnosti bol z viacerých aspektov veľmi náročný, bolo mi veľmi sympatické, že sa toho nezkľakol, a bol na dennej báze ochotný a schopný riešiť vzniknuté problémy. Mne osobne sa s ním veľmi dobre komunikovalo, prichádzal s návrhmi, riešeniami, slovo nedá sa on nepozná. Môžem povedať, že sa riadi heslom, že každá situácia má riešenie. Náš predaj bol toho dôkaz. Veľká vďaka a môžem úplne smelo každému jeho služby odporúčiť pokiaľ potrebuje predať, kúpiť nehnuteľnosť.

Ďakujem - za časovú flexibilitu, ochotu vždy detailne poradiť z vlastnej skúsenosti, prípadne dodatočne zistiť informácie, schopnosť ľudsky vyjednať a slušne a jasne komunikovať a rozumieť potrebám a preferenciám klienta.

S manželom by sme sa Vám chceli poďakovať za profesionálnu pomoc pri predaji nášho bytu. Byt sa nám dlhšiu dobu nedarilo preadať a až po oslovení Vás sa nám ho podarilo predať v pomerne rýchlom čase a nad naše očakávania. Určite sa na Vás obrátime aj v budúcnosti a odporučíme Vás známim.

Kupoval som byt. Realitný maklér Dalibor Farenzena ma previedol celým kúpnym procesom, zariadil všetko potrebné, takže mne, viac menej, ostalo len podpísať zmluvu a prebrať byt. S pánom Farenzenom som bol nadmieru spokojný.

Pečať overeného člena Združenia realitných kancelárií pre Baboby TRE

Babony TRE & PARTNERS tvorí kolektív starostlivo vybraných odborníkov na trhu s nehnuteľnosťami. Naša hlavná sila spočíva v hlbokom vzdelaní a vedomostiach v oblasti práva, obchodu a marketingu, kombinovaných s bohatými skúsenosťami v realitnom biznise. Vzhľadom na neustále sa meniaci a rozvíjajúci trh s nehnuteľnosťami, neustále sledujeme najnovšie trendy a snažíme sa získať najaktuálnejšie poznatky prostredníctvom rôznych vzdelávacích kanálov a programov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.