FOR FOREIGNERS ONLY – above average 2-room apartment next to Danube

 • DSC02770.jpg
 • DSC02758-HDR.jpg
 • DSC02762-HDR.jpg
 • DSC02767.jpg
 • DSC02749-HDR.jpg
 • DSC02754-HDR.jpg
 • DSC02744.jpg
 • DSC02773.jpg
 • DSC02777.jpg
 • DSC02785.jpg
 • DSC02794.jpg
 • DSC02799.jpg
 • DSC02800.jpg
 • DSC02812.jpg
 • DSC02820.jpg
 • DSC02827.jpg
 • DSC02839.jpg
 • WEB - posledna fotka.jpg

670,- €/mes.

+ 100,00 € Energie

Zobraziť fotogalériu (18 fotografií)

Babony The Real Estate offers for rent a comfortable 2-room apartment with a loggia, a separate storage room and a parking space in the above-standard Karloveské rameno project. The building from 2006 without a doubt promises modern housing with excellent access to the center. The owner prefers a foreign tenant.

Are you interested in more information or more photos? Send the request to marek (dot) cvengros (at) babonytre (dot) sk – marek.cvengros@babonytre.sk - or contact me by phone.

The apartment is suitable for a more demanding client who expects first-class quality workmanship, premium materials and thoughtful solutions. The interior of the apartment (56 m2) and the spacious loggia (6 m2) with a view of the Karloveské arm of the Danube offer an ideal space for an individual or a couple. The airy interior is illuminated by first-class aluminum windows with exterior blinds. The apartment is facing east and both the orientation and the windows give the apartment a beautiful light touch. The heat is provided by underfloor heating under the wooden floor and tiles alike.

The dominant feature of the whole apartment is a spacious living room with access to the loggia. It is seamlessly connected to the entrance hall, as well as the dining room and fully equipped kitchen (dishwasher, refrigerator, microwave). The other rooms include a bedroom also with an access to the loggia, a bathroom with a large corner bath and washing machine, an entrance hall and a separate toilet.

The apartment is located on the 5th floor out of eight. It also has a storage room with an area of almost 4 square meters and a parking space, both found in the basement.

The Karloveské rameno I project is situated at the beginning of Karlova Ves, close to the entry in and exit out of the village with excellent access to the center or the highway. The area is distinguished by the amount of greenery and opportunities for sports or leisure activities. Occasional amenities in the area are also above standard. Shops, bars, restaurants, schools or medical facilities are only about 5 minutes from the apartment building.

Price: 670 € / month + energy 100 € / month + parking space 80 € / month
When signing the lease agreement, a deposit in the amount of the monthly rent is made. You do not pay a commission for a real estate agency.

© The text and photos are the copyright and property of Babony The Real Estate.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Babony The Real Estate ponúka na prenájom komfortný 2-izbový byt s loggiou, pivnicou a parkovacím miestom v nadštandardom projekte Karloveské rameno. Budova z roku 2006 poskytuje moderné bývanie bez kompromisov s vynikajúcou dostupnostou do centra. Majiteľ preferuje zahraničného nájomníka.

Máte záujem o ďalšie informácie či viac fotiek? Požiadavku pošlite na marek(bodka)cvengros(zavináč)babonytre(bodka)sk alebo ma kontaktujte telefonicky.

Byt je vhodný pre náročnejšieho klienta, ktorý očakáva prvotriednu kvalitu spracovania, prémiové materiály a premyslené riešenia. Interiér bytu (56m2) a priestranná loggia (6m2) s výhľadom na Karloveské rameno Dunaja ponúkajú ideálny priestor pre jednotlivca alebo pár. Vzdušný interiér presvetlujú prvotriedne hliníkové okná s exteriérovými žalúziami. V kombinácii s východnou orientáciou dodávajú bytu krásny svetlý nádych. O teplo sa stará podlahové kúrenie pod drevenou podlahou a dlažbou.

Dominantou celého bytu je priestranná obývacia miestnosť s výstupom na loggiu. Je plynulo prepojená so vstupnou halou, ako aj jedálenskou a plne vybavenou kuchynskou časťou (umývačka riadu, chladnička, mikrovlnka). Ďalšími časťami sú spálňa taktiež s východom na loggiu, kúpeľňa z veľkou rohovou vaňou a práčkou, vstupná hala a oddelená toaleta.

Nachádza sa na 5. poschodí z 8mich. K bytu prislúcha pivnica s výmerou takmer 4m2 aj parkovacie miesto v podzemnom podlaží.

Projekt Karloveské rameno I je situovaný na začiatku Karlovej Vsi s vynikajúcou dostupnosťou centra či dialnice. Okolie vyniká množstvom zelene a možnosťami na športové či voľnočasové aktivity. Občiasnka vybavenosť v okolí je rovnako nadštandardná. Obchody, bary, reštaurácie, školy či zdravotnícke zariadenie máte len pár (5) minút od projektu.

Cena: 670€/mesačne + energie 100€/mesačne + parkovacie miesto 80€/mesačne
Pri podpise nájomnej zmluvy sa skladá depozit vo výške mesačného nájmu. Províziu pre realitnú kanceláriu neplatíte.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Babony The Real Estate.

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

5

8

2

62 m²

56 m²

osobné

aktívne

áno

optika

áno

áno

nie

6 m²

nie

4 m²

áno - 1 auto

áno

vnútorné

tehla

zariadený

áno

nie

hliníkové

východná

0919345353

poslať správu

Slovensko

Bratislava - Karlova Ves

Bratislava - Karlova Ves

Karloveské rameno

 

osobné

2-izbový byt - novostavba

prenájom

logo


+421 903 737321
office@babonytre.sk
www.babonytre.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Bc. Marek Cvengroš

Bc. Marek Cvengroš

realitný maklér/ partner

hovorím po slovenskyI speak english

Telefón: 0919345353
E-mail: marek.cvengros@babonytre.sk
Polmilionový obchod potrebuje:

- prvotriednu komunikáciu

- vysokú dávku
...

všetky realitné ponuky makléra


Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska