Máte radi variabilitu? Ak áno, tak táto ponuka je určená práve pre vás

 • Kopčianska 82_Izba č.2-35.jpeg
 • Kopčianska 82_Izba č.1-42.png
 • Kopčianska 82_Izba č.1-51.jpeg
 • Kopčianska 82_Izba č.1-39.jpeg
 • IMG_2983-HDR.jpg
 • IMG_2986-HDR.jpg
 • Kopčianska 82_Unnamed space-31.jpeg
 • Kopčianska 82_Kuchyňa-32.jpeg
 • IMG_2989.jpg
 • IMG_2978-HDR - kópia.jpeg
 • IMG_3004-HDR.jpg
 • IMG_2995-HDR.jpg
 • IMG_3001-HDR.jpg
 • IMG_2992.jpg
 • IMG_0116.JPG
 • snapshot-Mon, 10 Aug 2020 12_46_39 GMT.png
 • Kopčianska 82_Kopčianska 82-5.png
 • Kopčianska 82_Kopčianska 82-4.png
 • Grafika_ponuka_V.png

exkluzívne

149.900,- €

vrátane provízie

Zobraziť fotogalériu (19 fotografií)

Babony The Real Estate Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na Kopčianskej ulici v Bratislave.

Máte radi variabilitu?

Ak áno a navyše viete ako využiť priestor efektívne, aj z 3-izbáku môžete spraviť 4 izbový byt. Stačí keď z centrálnej izby, ktorá slúži ako chodba, spravíte obývaciu izbu a vzniknú vám 3 samostatné nepriechodné izby, ktoré už môžete používať podľa vlastného uváženia.

Osobným výťahom alebo väčším nákladným výťahom ktorým si môžete vyviezť veci a zariadenie sa dostanete priamo na 12 poschodie kde sa byt nachádza.

Dispozícia:
Orientácia bytu je na východ a na západ s výhľadom na mesto a hrad.

Byt disponuje vstupnou chodbou, smostatnou kúpeľňou s vaňou, ktorá je ideálna na oddych po náročnom dni v práci a samostatnou toaletou. Centrálna hala bytu z ktorej je prístup do každej izby a kuchyne by sa dala šikovne využiť napríklad ako obývacia izba. Zostáva ešte spomenúť 3 samostatné nepriechodné izby, kuchyňu s veľmi vkusným kuchynským stolom a presklenú loggiu s orientáciou na východ.

V zime vám nebude chladno. Bytový dom disponuje vlastnou plynovou kotolňou, ktorá zabezpečuje v bytoch teplo a teplú vodu a počas horúcich dní zostanete v príjemnom chládku vďaka klimatizácii od spoločnosti ZSE. Nainštalovaná bola približne pred rokom a má 6 ročnú záruku. Aby všetko fungovalo ako má, ZSE na nej v pravidelných intervaloch vykonáva revíziu a servis a to za mesačný poplatok vo výške 35 eur.

Ak sa radi prevážate na bicykli, iste oceníte spoločnú miestnosť pre bicykle zabezpečenú vstupom na elektronický čip. Ostatné zbytočnosti ktoré nechcete mať uskladnené priamo v byte môžete kľudne uskladniť na prízemí bytového domu v pivničnej kobke ktorá je súčasťou predajnej ceny.

Ak máte auto s parkovaním problém nebude. Bezproblémovo zaparkujete v blízkosti paneláku.

Bytový dom je postavený z panelu a zateplený nobasilom. V roku 2016 prešiel rekonštrukciou.

Pri kúpe bytu je dôležitý nielen samotný byt, ale aj vaši susedia a v tomto byte so susedmi našťastie problém mať určite nebudete.

Dostupnosť:
Ulica na chádza v blízkosti centra kam vás za 10 -15 min dopraví Autobus č. 80 a 99 a to zo zastávky vzdialenej ani nie minútu od vchodu bytového domu na pešo.
V pešej dostupnosti je Železnicna stanica Petržalka a oproti stanici je polyfunkčný objekt Vienna Gate. Za zmienku stojí cyklistická trasa pokračujúca po Kopčianskej ulici až priamo do rakúskej obce Kittsee.
V blízkosti je Panónska ulica a na nej výborná vybavenosť - nove Tesco shopping centre, Petržalská tržnica, Kraj, Lidl, Danubia shopping centre - všetko do 10 min pešej chôdze.
Za spomenutie určite stojí veľmi výhodné dopravné napojenie na bratislavský obchvat smer Žilina, Brno, Viedeň, Budapešť a aj na výpadovku na Berg.

Toho, že sa vám budú po paneláku prechádzať neznámi ľudia sa určite nemusíte báť. Hneď pri vstupe sa o tom sami presvedčíte, pretože za vchodovými dverami je vrátnica a vchod do budovy ako aj pohyb výťahom a po chodbách je plne zabezpečený výhradne elektronickým čipom.

Bytový dom má 12 poschodí. Keďže je byt na najvyššom poschodí, cez plastové dvojkomorové okná ktoré boli menené v roku 2006 sa vám naskytne nádherný pohľad na mestské časti Bratislavy: Staré Mesto, Nové Mesto a Ružinov.

Vaše deti nemusia za vzdelaním ďaleko cestovať. V blízkosti bytového domu nájdete materskú školu, základnú školu, strednú priemyselnú a elektrotechnickú školu, a aj odborné učilište a v letnom období si môžu užívať na kúpalisku Matadorka ktoré je vzdialené len 15 min na pešo od bytového domu.

Z bytu sa ľahko a rýchlo dostanete aj do Zdravotného strediska, fitnescentra, na nákup do Lidla alebo Tesca a najesť sa môžete napríklad v McDonald's.

Byt sa predáva v stave ako je zobrazené na fotkách.


Cena nehnuteľnosti je 149 900€ pričom zahŕňa všetky poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. Proces predaja a kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iný náležitostí zabezpečuje Babony The Real Estate.

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

vrátane provízie

12

12

3

67 m²

67 m²

osobné

čiastočne prerobený

aktívne

áno - separovaný

nie

vaňa

spoločné – vlastná kotolňa

áno - 1

1.80 m²

áno

panel

čiastočne

áno

áno

áno

plastové

západná

0948462110

poslať správu

Slovensko

Bratislava - Petržalka

Bratislava - Petržalka

Kopčianska

 

osobné

3-izbový byt

predaj

logo


+421 903 737321
office@babonytre.sk
www.babonytre.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Ján Pinka

Ján Pinka

realitný maklér/ partner

hovorím po slovenskyI speak english

Telefón: 0948462110
E-mail: jan.pinka@babonytre.sk

všetky realitné ponuky makléra


Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska