Moderné bývanie vo výhodnej polohe blízko Bratislavy

 • IMG_3641.JPG
 • IMG_2448-HDR.jpg
 • IMG_2445-HDR.jpg
 • IMG_2430-HDR.jpg
 • IMG_2442-HDR.jpg
 • IMG_2451-HDR.jpg
 • IMG_2455-HDR.jpg
 • IMG_2468.jpg
 • IMG_2459-HDR.jpg
 • IMG_2464.jpg
 • IMG_2470.jpg
 • IMG_8016.JPG
 • Rajka_Rajka-3.png
 • Snímka obrazovky 2020-07-14 o 11.13.00.png
 • Pravidla_bezpecnosti_35.png
 • Grafika_ponuka_V.png

exkluzívne

91.000,- €

vrátane provízie

Zobraziť fotogalériu (16 fotografií)

Spoločnosť Babony The Real Estate ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v Maďarskej obci Rajka vzdialenej len 20 min od Bratislavy.

Byt v pokojnom dedinskom prostredí a predsa blízko hlavného mesta. Na svoje si tak prídu nielen milovníci pokojného dedinského prostredia, ale aj tí, ktorí chcú často navštevovať hlavné mesto napríklad kvôli práci alebo štúdiu.

Okolie bytu je pokojné. Táto novostavba je ideálne miesto na relax po ťažkom dni v práci.

Auto si môžete zaparkovať na vlastnom vyhradenom parkovacom mieste, ktoré je taktiež súčasťou predaja. Prejdete pár krokov a pár schodov a ocitnete sa pred dverami svojho nového bytu, ktorý vás hneď na prvý pohľad očarí svojou modernou a minimalistickou stránkou.

Byt:
Ak máte radi vzdušný a otvorený priestor, ste na správnom mieste. Tento pôvodne trojizbový byt spája vstupnú chodbu s kuchyňou a obývacou izbou do jedného open space priestoru. Samozrejmosťou je kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta.

Svoje obľúbené vínko v kombinácii s pekným výhľadom a pokojnou atmosférou vidieku si môžete vychutnať na balkóne, ktorý je taktiež súčasťou bytu a vchádza sa naň z obývacej izby.

Byt je orientovaný na severovýchod. Zo spálne a z balkóna sa vám naskytne očarujúci pohľad na prírodu obklopujúcu bytový komplex.

Keďže je v súčasnosti byt zariadený minimalisticky, momentálne nevyužité priestory môžete využiť alebo zariadiť tak ako sa to páči vám. Veci si zároveň môžete odložiť aj do pivničnej kobky, ktorá je hneď vedľa bytu.

Lokalita a doprava:
Lokalita tohto bytu je skutočne veľmi výhodná. Rajka je maďarská pohraničná obec, ktorá sa v súčasnosti teší veľkej obľube Slovákov najmä kvôli svojej polohe blízko Bratislavy. Obec má okolo 3000 obyvateľov, z ktorých viac ako polovicu tvoria slovenskí občania.

V obci je výborná občianska vybavenosť s komunikáciou aj v Slovenskom jazyku: potraviny CBA, škola, škôlka, zdravotné stredisko, zubár a lekáreň, banka, pohostinstvá. Spolunažívanie s maďarskými spoluobčanmi je tak bezproblémové.

Okrem vlastnej osobnej dopravy je možnosť využitia autobusovej dopravy dopravného podniku Bratislava ako doprava cezhraničnej regionálnej linky 801 medzi Rusovcami a maďarskou Rajkou. Tí, ktorí uprednostňujú dopravu vlakom môžu využiť mesačný lístok pre dospelú osobu na trase Bratislava - Petržalka / Rajka, ktorý stojí 38,- Eur.

Cena: 91.000,- Eur vrátane parkovacieho státia
Výmera: 57,80 m2


Cena za nehnuteľnosť je vždy konečná! Zahŕňa všetky poplatky za servis ako prípravu zmlúv, poplatky na katastri, poplatky u notárov za overenie podpisov, fotenie nehnuteľnosti, vytvorenie virtuálneho 3D pôdorysu, homestaging či vytvorenie vizualizácie na Vašu nehnuteľnosť. Zabezpečujeme rovnako aj rekonštrukciu či úpravu nehnuteľnosti v zmysle zverejnenej vizualizácie a nacenenie týchto prác v zmysle vizualizácie.

Vy si môžete oddýchnuť. O všetko sa totiž postaráme za vás.
Spoločnosť Babony The Real Estate zabezpečuje celý proces predaja a kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí. V prípade potreby, za vás vyriešime aj všetky procesy potrebné na to, aby bol klientovi poskytnutý úver na kúpu nehnuteľností.

Team Babony TRE

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

vrátane provízie

1

1

2

59.5 m²

59.5 m²

osobné

aktívne

áno

wifi

vaňa

spoločné – vlastná kotolňa

3.60 m²

1.50 m²

nie

vlastné vyhradené

tehla

zariadený

áno

áno

nie

plastové

severovýchodná

0948462110

poslať správu

Maďarsko

Mosonmagyaróvár

Rajka

Nyárfa ucta

 

osobné

2-izbový byt - novostavba

predaj

logo


+421 903 737321
office@babonytre.sk
www.babonytre.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Ján Pinka

Ján Pinka

realitný maklér/ partner

hovorím po slovenskyI speak english

Telefón: 0948462110
E-mail: jan.pinka@babonytre.sk

všetky realitné ponuky makléra


Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska