Ostáva posledný! - Novostavba dizajnového 5-izbového rodinného domu

 • Vizualizacia_V.jpg
 • Vizualizacia_III.jpg
 • Vizualizacia_VII.jpg
 • Vizualizacia_I.jpg
 • Podorys_spodne_podlazie.jpg
 • Podorys_vrchne_podlazie.jpg
 • Vizual_dvojdomu_zadna_cast.jpg
 • Vizual_dvojdomu_predna_cast.jpg
 • Vizual_predna_strana.jpg
 • Vizual_zadna_strana.jpg
 • Vizual_prava_strana.jpg
 • Vizual_lava_strana.jpg
 • Rez_stred_domu.jpg
 • Rez_koniec_domu.jpg

exkluzívne

289.900,- €

vrátane provízie, možnosť HÚ

Zobraziť fotogalériu (14 fotografií)

Babony The Real Estate ponúka na predaj novostavbu dizajnového 5-izbového rodinného domu z tehly. Jedná sa o jednu z častí dvojdomu (k dispozícii je už len pravá časť), pričom medzi oboma jednotkami budú dvojité murované steny so vzduchovou medzerou vyplnenou akustickou izoláciou. Taktiež pozemky v prednej aj zadnej časti budú predelené vyšším plotom/múrom pre zabezpečenia súkromia jednotlivým domom. Nachádza sa vo vyhľadávanej a kľudnej domovej lokalite Podunajských Biskupíc na Hviezdnej ulici. Nehnuteľnosť bude vyhotovená ako 2. poschodový holodom s komfortnou terasou a upraveným rovinatým pozemkom. Disponuje rozlohou interiéru 134m2, terasou o výmere 17 m2, krytým parkovaním pre tri autá a zeleným pozemkom o celkovej výmere 388m2. Predpokladaný termín kolaudácie o odovzdania domu je apríl/máj 2021.

Máte záujem o ďalšie informácie, vizualizácie či možnosti zmien a prispôsobenia? Požiadavku pošlite na marek(bodka)cvengros(zavináč)babonytre(bodka)sk

RODINNÝ DOM
Dom B je dispozične navrhnutý tak, aby budúcim majiteľom ponúkol komfotné bývanie bez kompromisov s maximálnym využitím plochy a priestoru. Za vstupnými dverami sa nachádza vstupná hala s priestorom pre rolldor/skriňu, z ktorej je možné prejsť do samostatnej toalety s umývadlom, technickej miestnosti, komfortnej pracovne alebo komory pod schodiskom. Na vstupnú halu naväzuje vzdušný a svetlý priestor s výmerou takmer 40m2, pripravený pre presvetlenú obývaciu časť, jedálenskú časť a priestrannú účkovú kuchyňu s barovým sedením. Z oboch častí (obývacej aj jedálenskej) je možné výjsť na svetlú terasu s prekrytím (17m2). Obývacia časť bude disponovať predprípravu na krb. Z tejto dennej časti domu je možné prejsť na vrchné poschodie s izbami.

Na hornom podlaží nájdete tri samostatné a nepriechodné izby komfortnej veľkosti. Na jednej strane vrchného podlažia sa nachádza veľká spálňa s pochôdznym šatníkom. Druhá strana je tvorená dvomi izbami s výklenkami pre úložné systémi. V strednej časti poschodia sa nachádza schodisko, samostatná toaleta a kúpeľňa s priestorom pre vaňu aj sprchový kút zároveň. Celý dom bude v stave holopriestoru - bez podláh, obkladov, vnútorných dverí, sanity a krbu. Pred nadobudnutím je možné upraviť dom do štandardu alebo ho dokončiť na kľúč presne podľa vašich požiadaviek za doplatok. O možnostiach a cenách dokončenia sa v prípade záujmu informujte v našej realitnej kancelárii.

Medzi hlavné benefity nehnuteľnosti radíme:
+ kvalitne vyhotovená tehlová stavba
+ inteligentné dispozičné riešenie domu
+ rozdelenie na dennú a nočnú časť
+ orientácia a umiestnenie domu v rámci lokality
+ prijemná terasa
+ rovinatý pozemok s množstvom možností

Máte záujem o ďalšie informácie, vizualizácie či možnosti zmien a prispôsobenia? Požiadavku pošlite na marek(bodka)cvengros(zavináč)babonytre(bodka)sk

POZEMOK
Priestranný rovinatý pozemok je obdĺžnikového tvaru orientovaný juhozápadne. Bude oplotený zo všetkých strán. Zároveň ponúka množstvo priestoru a možností na relax, zábavu či vlastnú realizáciu. Predná časť pozemku so vstupom a bránou z ulice bude mať spevnenú plochu s prekrytím pre parkovanie troch áut. Zadná časť pozemku bude tvorena terasou a zelenou plochou.

LOKALITA
Mestská časť Podunajské Biskupice spadá pod časť Ružinov. Je známa výbornou občianskou vybavenosťou v pešej vzdialenosti. Do desiatich minút máte k dispozícii Nákupné centrum HRON, Terno, lekárske stredisko, gymnázium, materskú školu, viacero ihrísk a zelene, reštaurácií a barov ako aj spoje MHD. Budúcoročné dobudovanie cesty R7 odľahčí dopravu z tohto smru, čím sa dostupnosť do centra Bratislavy výrazne skráti.

Cena nehnuteľnosti (B) je 289 900€ v stave holodomu pričom cena zahŕňa všetky poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. Nehnuteľnosť je možné kupovať aj v stave kvalitný štandard (+ 20 000€) alebo na kľúč (+ 40 000€). Proces predaja a kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iný náležitostí zabezpečuje Babony The Real Estate.

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

vrátane provízie

2

5

85.05 m²

151.4 m²

389 m²

134.2 m²

osobné

holopriestor

aktívne

áno

verejný vodovod

230/400V

áno

áno

optika

áno

vlastné

nie

nie

17.20 m²

nie

nie

vlastné vyhradené

áno

tehla

nezariadený

áno

nie

plastové

rovina

betónová cesta

0919345353

poslať správu

Slovensko

Bratislava - Podunajské Biskupice

Bratislava - Podunajské Biskupice

Hviezdna

 

osobné

Rodinný dom - novostavba

predaj

logo


+421 903 737321
office@babonytre.sk
www.babonytre.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Bc. Marek Cvengroš

Bc. Marek Cvengroš

realitný maklér/ partner

hovorím po slovenskyI speak english

Telefón: 0919345353
E-mail: marek.cvengros@babonytre.sk
Polmilionový obchod potrebuje:

- prvotriednu komunikáciu

- vysokú dávku
...

všetky realitné ponuky makléra


Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska