Slnečný a priestranný trojizbový byt na Kolibe - bezkontakt.obhlia.

 • IMG_2086-HDR.jpg
 • IMG_2064-HDR.jpg
 • IMG_2113-HDR.jpg
 • IMG_2092-HDR.jpg
 • IMG_2078-HDR.jpg
 • IMG_2118-HDR.jpg
 • IMG_2073-HDR-3.jpg
 • IMG_2076-HDR.jpg
 • IMG_2082-HDR.jpg
 • IMG_2122-HDR.jpg
 • IMG_2106-HDR.jpg
 • IMG_2107-HDR.jpg
 • IMG_2100-HDR.jpg
 • IMG_2131-HDR.jpg
 • IMG_2132-HDR.jpg

exkluzívne

319.000,- €

vrátane provízie

Zobraziť fotogalériu (15 fotografií)

Na predaj ponúkame krásny slnečný trojizbový byt. Jeho umiestnenie v prednej časti Koliby v rámci projektu Pod Vachmajstrom vám zaručí bývanie vo vyššom štandarde. Ponúka výbornú dostupnosť do centra Bratislavy, dostupnosť MHD, ale zároveň aj únik do prírody (taktiež na skok) - miestna časť Koliba je určená pre peších turistov i cyklistov.

V bytovom dome je 9 bytov a 2 vchody. Ponúkaný byt sa nachádza vo vchode s troma bytmi, každý je na samostatnom podlaží. Byt pozostáva z dennej a nočnej časti. Dennú časť tvorí kuchyňa s jedálňou oddelená od obývačky priečkou. Z obývačky je samostatný vchod na loggiu. Do nočnej časti sa prechádza chodbou, z ktorej sa vchádza do dvoch samostatných izieb. Kvalitu bytu dopĺňa samotné vybavenie: vstavané skrine na mieru, dlažba a obklady od známeho nemeckého výrobcu Villeroy & Boch, kuchyňa zn. Sykora, drevené dubové parkety, drevené interiérové dvere, alarm, vonkajšie elektrické žalúzie a veľká loggia, ktorá ponúka 16m2. K bytu prislúcha priestranný hobbyroom - 9m2 a široké garážové státie (22m2) v podzemnej garáži.

Projekt Pod Vachmajstrom obsahuje 9 samostatných bytových komplexov - jedná sa o rezidenčné bývanie, od dvojizbových po veľkoryso riešené strešné „penthousy“ s terasami vo vyššom štandarde. Pozitívom projektu je citlivé zasadenie mestských víl do terénu a vytvorenie modelu vyslovene komorného bývania v menších objektoch, ku ktorým obyvatelia silno inklinujú.

K bytu je potrebné dokúpiť spomínané parkovacie státie za 20.000 Eur a hobbyroom za 10.000 Eur.

K dispozícii máme 3D virtuálny pôdorys (možnosť zaslať na mail a uskutočniť obhliadku z pohodlia domova), poskytujeme možnosť video obhliadky pričom všetky zmluvy v prípade potreby uzatvárame aj bezkontaktne tak, aby sme minimalizovali osobné stretnutia.

Celý proces kúpy nehnuteľnosti zastrešuje naša kancelária vrátane zabezpečenia financovania nehnuteľnosti, zrýchlených prevodov, overenie podpisov u notárov, zabezpečenie termínov u znalcov, ako aj dodatočné procesy čo znamená, že zodpovednosť za vašu bezstarostnosť znášame my. Cena za nehnuteľnosť je vždy konečná! Zahŕňa všetky poplatky za servis ako prípravu zmlúv, poplatky na katastri, poplatky u notárov za overenie podpisov, fotenie nehnuteľnosti, vytvorenie virtuálneho 3D pôdorysu, homestaging či vytvorenie vizualizácie na Vašu nehnuteľnosť. Zabezpečujeme rovnako aj rekonštrukciu či úpravu nehnuteľnosti v zmysle zverejnenej vizualizácie a nacenenie týchto prác v zmysle vizualizácie. V prípade potreby, vyriešime za vás všetky procesy potrebné na to, aby bol klientovi poskytnutý úver na kúpu nehnuteľností. Stačí si len vybrať z našej ponuky. O ostatné sa postaráme my.

Team Babony TRE

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

vrátane provízie

2

3

3

102 m²

86 m²

osobné

aktívne

áno

optika

vaňa

vlastné

16 m²

9 m²

áno - 1 auto

áno

vnútorné

nezariadený

áno

áno

áno

+421 903 737321

poslať správu

Slovensko

Bratislava - Nové Mesto

Bratislava - Koliba

Pod Vachmajstrom

 

osobné

3-izbový byt - novostavba

predaj

logo


+421 903 737321
office@babonytre.sk
www.babonytre.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

JUDr. Dean Babony

JUDr. Dean Babony

CEO

hovorím po slovenskyI speak english

Telefón: +421 903 737321
E-mail: dean@babony.sk

všetky realitné ponuky makléra


Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska